24 października (w niedzielę), odbędzie się kolejna motoryzacyjna akcja dla wciąż walczącej z SMA typu I (rdzeniowy zanik mięśni), małej Marii Drożdżyńśkiej z Brenna.

Rajd rozpoczyna się w Śmiglu, na Placu Targowym, o godzinie 10:00. Jest to miejsce startu wszystkich uczestników, którzy zgłoszą się na Rajd. Zaproszone są również osoby, które chciałyby pokibicować nieustraszonym załogom. Ekipy będą miały do pokonania dystans około 100 kilometrów, przy czym poruszać się będą na podstawie otrzymanej mapki i wykonywać zadania w punktach kontrolnych. Za każde wykonane zadanie będą otrzymywać punkty.
Na starcie na wszystkich czekać będzie kiermasz ciast i atrakcje strażackie.

Meta rajdu znajdować się będzie na Boisku Gminnym w Zaborówcu. Tam na uczestników czekać będą ciepłe posiłki, dla wszystkich przybyłych kiermasz ciast i inne atrakcje. Przede wszystkim, odbędzie się podliczenie punktów i 3 najlepsze ekipy otrzymają atrakcyjne nagrody!

Wpisowe na Rajd to dla samochodu: 100 zł, dla motocykla: 50 zł, bez względu na ilość pasażerów w pojeździe. Pieniądze wpłacane będą na starcie, wprost do skarbonki Marysi.

Przypominamy, że 9-miesięczna Marysia od urodzenia walczy z SMA. Akcja organizowana przez Team Fundację, portal Kościan112 i Leszno998, ma na celu wspomóc zbiórkę Marysi na terapię genową. Do wymaganej kwoty wciąż brakuje ponad 3 miliony złotych.

Zapraszamy wszystkich chętnych do zapisów! Wszystkie informacje znajdą Państwo na stronie wydarzenia. Link: https://www.facebook.com/events/986786345436851?active_tab=about

Zapraszamy także wszystkich do kibicowania, oraz korzystania z atrakcji na Starcie i Mecie.

Link do skarbonki przygotowanej z okazji Moto Akcji dla Marysi:
https://www.siepomaga.pl/motopiknikdlamarysi